Mlynářová Marie (Jaroměř 1943 - Praha 1985)
Náhrdelník s karneolem, stříbro tepané a cizelované, 800/1000, v. 29,90 g, autorský šperk ze 70. - 80. let 20. století, značeno ČFVU
24.09.2016 - 15:00
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |